Jučer su Turbosi u okviru IX kola Druge lige grupa “Jug” gostovali ekipi NK “LJUBUŠKI” i na žalost u Jablanicu  se vraćaju  poraženi rezutatom 5:0 (0:0).

Ekipa Ljubuškog je i ovaj put pokazala zašto se nalazi na prvom mjestu tabele Druge lige grupa “Jug” bez ijednog ispuštenog boda u 9 kola.
Turbosi su odlično ušli u utakmicu, i u prvom poluvremenu stvorili dosta prilika, međutim ostalo je 0:0. U drugom poluvremenu, dolazi do umora i  pada koncentracije, te u 15 minuta Turbosi primaju 4 gola.
Ekipa Adnana Ćupine se okreće sljedećoj utakmici, kada u Jabalnicu dolazi ekipa Gruda.

U subotu su na Gradskom stadionu “Salem Halilhodžić” u Jablanici odigrane utakmice VII kola lige za predpionire i pionire.
Mladi Turbosi ugostili su vršnjake Fudbalskog kluba “Iskre” iz Stoca, i u obje utakmice izašli kao pobjednici..
Predpioniri su  pobijedili 4:2, a identičnim rezultatom su to uradili i pioniri.